Cebe Bohinj, 26. avgust 2018
Triatlon jeklenih, Bohinj

Seznam prijavljenih posameznikov

Razvrsti po

Št. prijave Datum prijave Ime Priimek Društvo ali klub, sponzor Kategorija Štartna št.
1 08.04.2018 SIMON JAN TOSIDOS  MOŠKI 5 /
2 08.04.2018 LUCIJA FRANKO ARHITEKTURA PETERNEL  ŽENSKE 2 /
3 09.04.2018 DAMJAN SODNIK   MOŠKI 1 /
4 09.04.2018 ŠPELA čAMPA   ŽENSKE 1 /
5 09.04.2018 MATJAž čAMPA   MOŠKI 7 /
6 19.04.2018 DAMJAN BASTIč WIDEX SLO TEAM  MOŠKI 4 /
7 04.05.2018 SAšO LETNIKOSKI   MOŠKI 4 /
8 06.05.2018 VOJKO MLAKAR PIKOTEAM  MOŠKI 4 /
9 06.05.2018 MOJCA MLAKAR   ŽENSKE 2 /
10 07.05.2018 MARKO ALBREHT FREEAPPROVED  MOŠKI 2 /
11 13.05.2018 BARBARA NOVAK NAVITERRA.SI  ŽENSKE 2 /
12 25.05.2018 DUšAN ROZMAN šD LJUBNO  MOŠKI 7 /
13 28.05.2018 TINKA PELHAN SD KRPLJE  ŽENSKE 2 /
14 29.05.2018 MIHA GAŠPERIN   MOŠKI 2 /
15 11.06.2018 FRENK VALANT AVTOMEHANIKA VALANT  MOŠKI 8 /
16 13.06.2018 ANDREJ GAZVODA KKK BOHINJ  MOŠKI 4 /
17 15.06.2018 KLEMEN UDOVIč ŠD VAITAPU - SALOMON  MOŠKI 4 /
18 16.06.2018 JURE ČADEž MIZARSTVO čADEž  MOŠKI 4 /
19 18.06.2018 TINE RADINJA ŠD VAITAPU   MOŠKI 3 /
20 18.06.2018 ANDREJ PIVK ATOS RACUNOVODSTVO  MOŠKI 5 /
21 19.06.2018 TOMAž KENDA   MOŠKI 3 /
22 20.06.2018 LUKA TAVčAR CALCIT BIKE TEAM  MOŠKI 1 /
23 24.06.2018 BOR JUROš GRACIE BARRA  MOŠKI 1 /
24 28.06.2018 BOšTJAN FERBEžAR šD POLET  MOŠKI 6 /
25 01.07.2018 IZTOK ARBAJTER ŠPORTNA ENOTA SV  MOŠKI 5 /
26 01.07.2018 KLEMEN VERčIč FORCH  MOŠKI 5 /
27 02.07.2018 JURE ČEBAšEK ZUPAN SPORT  MOŠKI 2 /
28 05.07.2018 FILIP BAUMGARTNER BAUMI XXL  MOŠKI 1 /
29 05.07.2018 MIHA PLANINC   MOŠKI 4 /
30 07.07.2018 BORIS DROLE   MOŠKI 9 /
31 09.07.2018 MATEJ TANCAR BRUNARICA MURKA  MOŠKI 5 /
32 20.07.2018 URBAN JAMNIK   MOŠKI 1 /
33 22.07.2018 MATEJ KOSEM NAJ CRKNE TAT  MOŠKI 4 /
34 24.07.2018 MATIJA JURKO RCI SPORT  MOŠKI 3 /
35 25.07.2018 TILEN POTOčNIK SALOMON TEAM  MOŠKI 3 /
36 25.07.2018 GORAN GRGIć ŠD VAITAPU  MOŠKI 4 /
37 25.07.2018 DAMJAN RUTAR TAMPI  MOŠKI 6 /
38 26.07.2018 MARTIN MLAKAR TK UTRIP  MOŠKI 3 /
39 26.07.2018 GREGOR GROHAR   MOŠKI 4 /
40 28.07.2018 ROMAN NOSE 1 X BO - KK BOHINJ  MOŠKI 7 /
41 30.07.2018 STAš REMIH   MOŠKI 1 /
42 31.07.2018 BOJAN KEMPERL KGT PAPEž  MOŠKI 7 /
43 31.07.2018 ROMAN VERBIč KD LPP  MOŠKI 5 /
44 31.07.2018 MILIVOJ PAPIč KD LPP  MOŠKI 8 /
45 02.08.2018 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA  MOŠKI 8 /
46 02.08.2018 BOJAN PRIJATELJ šD BRAZDE VZDRžLJIVOSTI  MOŠKI 8 /
47 03.08.2018 JANEZ KRALJ KKK BOHINJ  MOŠKI 5 /
48 03.08.2018 JAN POTOčNIK RCI SPORT  MOŠKI 2 /
49 03.08.2018 SREčO KOPAč LAR  MOŠKI 7 /
50 04.08.2018 ROMAN HRIBAR KKK BOHINJ MUCI  MOŠKI 5 /
51 06.08.2018 DARKO LOGAR I DARE U  MOŠKI 4 /
52 06.08.2018 MIHA ARH   MOŠKI 2 /
53 06.08.2018 MIHA JAN TOSIDOS  MOŠKI 1 /
54 08.08.2018 TOMAž CANKAR PUSTOLOVEC RAJD INTERSPORT  MOŠKI 1 /
55 08.08.2018 BLAž ČADEž PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK  MOŠKI 3 /
56 09.08.2018 MATJAž KOKL MEDIABUTIK  MOŠKI 5 /
57 09.08.2018 ANDRAž NAHTIGAL GRS BOHINJ  MOŠKI 2 /
58 09.08.2018 ROBI MIKELJ   MOŠKI 5 /
59 10.08.2018 SERGEJ šOšTAR   MOŠKI 4 /
60 10.08.2018 JURE ROBIČ ŠRD OMEGA AIR  MOŠKI 3 /
61 10.08.2018 GREGOR OSTRONIČ ŠRD OMEGA AIR  MOŠKI 4 /
62 10.08.2018 SANDI SELAN ŠRD OMEGA AIR  MOŠKI 5 /
63 10.08.2018 VIDA TRčEK   ŽENSKE 3 /
64 10.08.2018 JAN KARO   MOŠKI 1 /
65 11.08.2018 STANE SAVIč   MOŠKI 9 /
66 11.08.2018 KATJA MLAKAR WWW.FITNOSEčKA.SI, TK UTRIP  ŽENSKE 2 /
67 12.08.2018 ALEš UDOVIč INOV-CRAFT SLOVENIJA  MOŠKI 3 /
68 13.08.2018 ALJAZ NARAKS   MOŠKI 3 /
69 14.08.2018 JURE KUKOVIč EPIC KAYAKS - ZIPVIT PROADVENTURE  MOŠKI 4 /
70 14.08.2018 IVAN BIZJAK LTH AKTIV  MOŠKI 3 /

Natisni natisni  |  Na vrh na vrh
 


 
 
 
Planinsko društvo
Srednja vas

 

 

Razpis Trasa Zgodovina
Prijava posameznika Prijava štafete Seznam prijavljenih posameznikov Seznam prijavljenih štafet Iščem štafeto